TELEFON

+48 513 525 886

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 8:00 - 18:00

ADRES

Grunwaldzka 13A, 39-300 Mielec

Frezarki, wiertnice kominowe

Nowoczesne kotły na pellet, ekogroszek, jak i inne rodzaje paliwa zwykle wymagają większej średnicy przewodu kominowego. Z czasem też na jego ścianach zaczyna gromadzić się osad z sadzy i innych produktów ubocznych spalania, co zaburza prawidłowe działanie pieca. Do sprawnego i bezinwazyjnego rozwiercania, jak i oczyszczania komina służy nowoczesna frezarka. Maszyna do frezowania i rozwiercania tego przewodu to szybkie i skuteczne narzędzie, umożliwiające jego bezpieczne poszerzanie.

Sprawdzone frezarki do rozwiercania kominów

W przeciwieństwie do innych rozwiązań wiertnica i frezarka, by mogły działać, nie wymagają wyburzenia części wlotu. Cały proces zaś przebiega bardzo szybko, przy znacznym ograniczeniu pyłu i kurzu, jaki powstaje przy tradycyjnych metodach rozwiercania komina. Dzięki temu urządzeniu łatwo usunie się wszelkie przewężenia i nierówności, a także poszerzy przewód do pożądanego rozmiaru, co znacznie usprawni ciąg i odprowadzenie spalin na zewnątrz. To ważne, gdyż w przypadku, jeśli komin ma mniejszą średnicę niż czopuch, znacznie wzrasta ryzyko pożaru, a nawet zatrucia.

Wiertnica kominowa w korzystnej cenie!

Interesuje Cię wiertnica kominowa? Potrzebujesz solidnej maszyny umożliwiającej błyskawiczne frezowanie kominów? W takim razie nasza propozycja z pewnością Cię zainteresuje. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest cena proponowanego urządzenia – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że najwyższa jakość wykonania przekłada się na wieloletnią i bezproblemową eksploatację.